Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
a co z tego co opisuje jest oszołomstwem?
|
Tylko oszołom, może nie wierzyć, że pod rządami Geniusza Kaszub i jego ferajny, POlska jest "Zieloną Wyspą" a ludziom z kazdym dniem żyje sie lepiej. Wszystkim.
P.S. Odnośnie Stolzmana to znana sprawa. To są dzieci i wnuli sowieciarzy, którzy z Armią Czerwoną przyjechali do Polski i mają zabezpieczac interesy ZSRR czy Rosji. Dlatego ścieżke awansu mają zazwyczaj rozpisaną. Ich agentura czuwa, żeby przebiegał zgodnie z planem.
A ojciec np. Cimoszki to znany jest z tego, że żołnierza AK zastzrelił podczas przesłuchania. Tak się zdenerwował chłop.