Rybiński to ekonomiczny oszołom, który co chwilę wieszczy gospodarczy koniec kraju, a w międzyczasie "zarabia" na swoim funduszu, który działa na krótkich opcjach. Słaby z niego wróżbita.
Kolejne odkopywanie bublowych sensacji z lat 90-tych rodem z Polonica.net. Lubiłem ten ich portal parę ładnych lat temu. Można było się pośmiać bez chodzenia do kina na film, ale teraz to już przeżytek i powiedziałbym, że jest to passe w obecnych czasach. Debaty na ten temat miały już miejsce w tym temacie kilka razy.
Choćby tutaj:
http://wislakrakow.com/forum/showthr...ein#post973730