Pablo84 napisał(a):

Rybiński musi być napewno z "PiSu" ewentualnie słuchać Radia Maryja albo wierzyć w zamach w Smoleńsku.
Młodzym inteligentnym z większych miejscowości żyję się bardzo dobrze.
|
Muszą trwać przy swoim szczególnie jak sie zaangażowali
co jakby nie zmienia sytuacji ze sie trzeba przystosować bo samo narzekanie nic nie daje