Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline
#
20808
31.01.2013, 13:32
kornd
napisał(a):
Na tych łączeniach dachów, które również można zrobić z poliwęglanu, zamontować systemy stapiania śniegu i po kłopocie.
Zejdz na ziemie! Jakie systemy stapiania? Jak nas nei stac aby przygotowac murawe na sparing...
madziar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do madziar
Znajdź inne posty napisane przez madziar