Do uszkodzeń doszło w 3 narożnikach:
http://stadiony.net/aktualnosci/2013...woch_trybunach
Już dawno padały pomysły, żeby połączyć dachy narożników z dachem trybun za bramką, tak jak np. na stadionie Chelsea. Może teraz będzie trzeba zrealizować te pomysły. Na tych łączeniach dachów, które również można zrobić z poliwęglanu, zamontować systemy stapiania śniegu i po kłopocie.
