Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
misieq
Member
Od: 11.2002
Skąd: Wroclaw
Offline
#
3161
31.01.2013, 11:26
Wg Wikipedii (wiem, że to nie zawsze wiarygodne źródło) samolot wysuwa podwozie własnie w fazie podejścia do lądowania.
misieq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misieq
Znajdź inne posty napisane przez misieq