Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62366
Stary 31.01.2013, 11:10
Cytat:
....a myślałem, że o Selerze szybko zapomnimy, że to taki meteoryt - przyleciał i poleci dalej... ale NIE.
Seler będzie najczęściej wymienianym przez wszystkie przypadki warzywem na trybunach przy R22...
Jego były menager Dahan zapytany na Twicie twierdzi, że to przeciętny piłkarz nie na Wisłę. Wiem, że był na testach... to powinna zminimalizować ryzyko pomyłki natomiast Frederiksen też był na testach i co z tego ?
Tradycyjnie ocenimy po transferze, wygląda na to, że info o tym, że go nie chcemy ma celu to aby zluzował z oczekiwaniami. Boję że z tym Sarkim może być tak że wszystko co najlepsze pokazał przed podpisaniem kontraktu.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 31.01.2013 o godz. 11:22.
Odpowiedz cytując