WiślakMyślenice napisał(a):

Poczucie humoru nigdy Wiślackiej braci nie opuszcza Od razu stadion niech otynkują. Baa, niech się jeszcze świeci w nocy jak supermarket. Wielki neonowy old-schoolowy napis "TS Wisła Kraków"
|
Na dobry początek wystarczyło by pozrywac na północnej wlepki bo patrząc na górę trybuny z zewnątrz wygląda to jak wóz taboru cygańskiego.