Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20804
Stary 30.01.2013, 22:59
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Poczucie humoru nigdy Wiślackiej braci nie opuszcza Od razu stadion niech otynkują. Baa, niech się jeszcze świeci w nocy jak supermarket. Wielki neonowy old-schoolowy napis "TS Wisła Kraków"
Na dobry początek wystarczyło by pozrywac na północnej wlepki bo patrząc na górę trybuny z zewnątrz wygląda to jak wóz taboru cygańskiego.
Odpowiedz cytując