Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22723
Stary 30.01.2013, 20:35
Pamiętacie puchar Copa del Sol? Ten, w którym dostawaliśmy oklep od Skandynawów. Widzew prezentuje się - patrząc na suche wyniki - lepiej niż Wisła. Dwa zwycięstwa i trzecie po karnym pokazuje, że Ci drwale nie są tacy mocni.
Odpowiedz cytując