Kamil_mchw napisał(a):

|
był gdzieś artykuł że menago Adamka zażyczył sobie wynagrodzenie dla swojego podopiecznego na poziomie czołówki ekstraklasy... dlatego podbeskidzie go nie kupiło. Łysy Robakowi zaproponowałby pewnie 1800zł. brutto na rękę żeby ten mógł się odbudować (tak jak z Sikorskim).
|
To w końcu brutto, czy na rękę?
Adamek? Widziałem go tylko w meczu z Wisłą. Harpagan na skrzydło jak znalazł
