Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14885
Stary 30.01.2013, 15:18
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
był gdzieś artykuł że menago Adamka zażyczył sobie wynagrodzenie dla swojego podopiecznego na poziomie czołówki ekstraklasy...
O tym nie słyszałem, ale jeśli faktycznie tak było, to ten menago ma nierówno pod sufitem. Żaden klub nie da Adamkowi takiej kasy; może przy ewentualnym przedłużeniu kontraktu.
Odpowiedz cytując