Kamil_mchw napisał(a):

|
był gdzieś artykuł że menago Adamka zażyczył sobie wynagrodzenie dla swojego podopiecznego na poziomie czołówki ekstraklasy...
|
O tym nie słyszałem, ale jeśli faktycznie tak było, to ten menago ma nierówno pod sufitem. Żaden klub nie da Adamkowi takiej kasy; może przy ewentualnym przedłużeniu kontraktu.