Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14884
Stary 30.01.2013, 15:14
christof20 napisał(a):Wyświetl post
Też już kiedyś wspomniałem, że warto się zainteresować tym zawodnikiem. Skoro mamy ściągać młodych, zdolnych Polaków, to Adamka powinniśmy brać w pierwszej kolejności. Od Robaka jest młodszy i powinien też mieć mniejsze niż on wymagania finansowe.
był gdzieś artykuł że menago Adamka zażyczył sobie wynagrodzenie dla swojego podopiecznego na poziomie czołówki ekstraklasy... dlatego podbeskidzie go nie kupiło. Łysy Robakowi zaproponowałby pewnie 1800zł. brutto na rękę żeby ten mógł się odbudować (tak jak z Sikorskim).
Odpowiedz cytując