fialo napisał(a):

Ogólnie to rozwiązanie architektoniczne, gdzie okap dachu umożliwia spad śniegu na drugi dach jest genialne. Myślę, że architekt powinien za tak nowatorskie i wizjonerskie podejście do tematu dostać konkretną nagrodę.
Kto wydał pozwolenie na budowę przy takim projekcie, jest dla mnie nieodgadnioną zagadką.
|
Ale na pewno istnieje sposób (wyjąwszy usunięcie feralnego okapu ) aby dwa niezależne dachy umieszczone na dwoch róznych poziomach:
- nie "zachodziły" na siebie (co nie bedzie powodować spadania śniegu na dach poniżej tylko miedzy nie)
- jednocześnie będą chronić przed opadami kibiców poniżej na obu trybunach?
Prawda?