JEDREK76 napisał(a):

Nie wg Sądu Najwyższego ,tylko wg prezesa , Sąd w tej sprawie w ogóle nie obradował . Co do Pawłowicz ,to rzeczywiście gratuluje ,dla ciebie to inteligenta kobieta ,dla mnie to zwykła prostaczka ,która kłapie gębą jak baba na targu,acha i nie profesor tylko doktor.