Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20794
Stary 30.01.2013, 10:32
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...ion-wisly.html


Cytat:
W klubie usłyszeliśmy natomiast, że na problemy z odmrażaniem dachów trybun przedstawiciele Wisły zwracali uwagę ZIKiT-owi już wcześniej. Informowali nas, że dach jest odśnieżany poprzez system, który go podgrzewa. Jednak problem polega na tym, że na końcach zadaszenia nie działa i śnieg, albo lód, nie jest rozmrażany. To właśnie mogło doprowadzić do zniszczenia części dachu trybuny południowej.
Odpowiedz cytując