|
Senior Member
Offline
|
|
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/re...ion-wisly.html
Cytat:
|
W klubie usłyszeliśmy natomiast, że na problemy z odmrażaniem dachów trybun przedstawiciele Wisły zwracali uwagę ZIKiT-owi już wcześniej. Informowali nas, że dach jest odśnieżany poprzez system, który go podgrzewa. Jednak problem polega na tym, że na końcach zadaszenia nie działa i śnieg, albo lód, nie jest rozmrażany. To właśnie mogło doprowadzić do zniszczenia części dachu trybuny południowej.
|
|
|