Wyświetl pojedynczy post
JacekFan
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20793
Stary 30.01.2013, 10:16
Wątpię żeby akurat ta część dachu była podgrzewana. Raczej nikt tego nie przewidział bo założył że akurat na tym odcinku nie będzie się osadzał śnieg tylko spadał. Niestety nie przewidział poniedziałku tydzień temu. Jak było tam tyle lodu co na autach to musiało tak się skończyć. Lud wczoraj przy odwilży pojechał i mamy to co mamy. Co do informacji w mediach żenada.
Odpowiedz cytując