Był swego czasu na forum spec od budowy autostrad a ostatnio jakby zniknął

. Wczoraj w reżimówce tvp-wskiej podawali, że ....skończyły sie pieniążki na budowę nie tylko autostrad ale i dróg ekspresowych i za pół roku koniec filma.
5 lat rządów ryżego geniusza a tu nawet nie ma szans na choćby jedną nitkę autostrady przez Polskę od granicy do granicy.
Może i to ma wpływ na te wspaniałe wieści:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/45882...rektora-gddkia