K4millo napisał(a):

Masz coś sensownego do napisania w kwestii śniegu zaskakującego naszych działaczy w styczniu? Bo jeśli nie, to rypnąłeś jak (nomen omen) Łysy grzywką o kant stołu. Ja wiem, że niby efekt cieplarniany i inne bzdety, ale człowiek rozsądny powinien brać pod uwagę, że w styczniu będzie padał śnieg. Mam racje, czy nie?