Kocur napisał(a):

|
Przecież na całym świecie po to się podgrzewa murawę żeby w zimie na niej grać i trenować !!!
|
Tylko że na całym świecie się tą murawą podgrzewa przez cały okres zimy, a to generuje duże koszty. Nie tak że sobie podgrzewają na mecz, a potem zostawiają do zamarznięcia.