Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5390
Stary 29.01.2013, 21:54
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Przecież na całym świecie po to się podgrzewa murawę żeby w zimie na niej grać i trenować !!!
Tylko że na całym świecie się tą murawą podgrzewa przez cały okres zimy, a to generuje duże koszty. Nie tak że sobie podgrzewają na mecz, a potem zostawiają do zamarznięcia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując