bódyń napisał(a):

To nie klatwa Jacka, Okazuje sie ze Jacek B, oprocz tego ze ni eumie kupowac pilkarzy to przynosi pecha. Po co nam czlowiek co przynosi pecha.
I dobrze, ze zrobili afere w GW, obiekt za 500 mln a usterki jak buda u soltysa stawiana z Panem Kazkiem
|
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html
nie my pierwsi i nie my ostatni.Portale internetowe niepotrzebnie rozdmuchały całą aferę a tak naprawdę nic wielkiego sie nie stało