Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5389
Stary 29.01.2013, 19:49
Kocur napisał(a):Wyświetl post

Kto instaluje murawę "która po jednym meczu będzie do wymiany" ?!?!

.
to My Polacy.

Znowu Nasi sie przeszacowali. Ogólnie są mistrzami szacowania
chapeau bas za tą akcje ze śniegiem. W sumie to jakiś plan jest, stadion w kilka lat sam sie roz.......i, pozwiemy wykonawców, dostaniemy odszkodowania i w 2020 jak będziemy w II lidze, dostaniemy hajs, będziemy mogli zbudować akademię i normalny stadion, swój stadion.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując