Kocur napisał(a):

Kto instaluje murawę "która po jednym meczu będzie do wymiany" ?!?!
.
|
to My Polacy.
Znowu Nasi sie przeszacowali. Ogólnie są mistrzami szacowania
chapeau bas za tą akcje ze śniegiem. W sumie to jakiś plan jest, stadion w kilka lat sam sie roz.......i, pozwiemy wykonawców, dostaniemy odszkodowania i w 2020 jak będziemy w II lidze, dostaniemy hajs, będziemy mogli zbudować akademię i normalny stadion, swój stadion.