Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20776
Stary 29.01.2013, 19:36
dobra, nie przezywajcie juz.. jakis kawalek sie oderwal i tyle

a afera jakby dach sie zawalil

nie na pierwszym i nie na ostatnim stadionie dzieja sie takie rzeczy, kurewska zima, w .... sniegu, moze sie tak zdarzyc, chocby na najbardziej zajebistym stadionie


portale sie omal nie zesraly z podniety, afere kreca a nic sie wielkiego nie stalo.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 29.01.2013 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując