|
dobra, nie przezywajcie juz.. jakis kawalek sie oderwal i tyle
a afera jakby dach sie zawalil
nie na pierwszym i nie na ostatnim stadionie dzieja sie takie rzeczy, kurewska zima, w .... sniegu, moze sie tak zdarzyc, chocby na najbardziej zajebistym stadionie
portale sie omal nie zesraly z podniety, afere kreca a nic sie wielkiego nie stalo.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 29.01.2013 o godz. 19:39.
|