nesta napisał(a):

Menadzer Genkova dostal zielone swiatlo na rozmowy z klubami z Turcji...
Kto ostatni gasi swiatlo ?
(Jasne, ze nie gra teraz dobrze, ale niestety w zamian przyszedlby za niego zapewne jakis mistrz z V ligi Uzbeckiej, ktory od 2 lat nie gral w pilke. Wiec lepiej zeby jednak zostal)
|
Dlatego mam nadzieję, że w jego miejsce nie sprowadzimy teraz nikogo(jeżeli temat Robaka nie istnieje), a zrobi to latem nowy dyrektor sportowy. Ta ciamajda niech się lepiej nie zabiera za transfery do klubu.