Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62315
Stary 29.01.2013, 17:47
Ten Bieszczad to jest jakiś żart? Przecież on się nie sprawdził w Sandecji, gdzie zrezygnowali z niego po paru miesiącach i sprowadzili Cabaja... Pyry oddają go bez żalu.
Odpowiedz cytując