Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62314
Stary 29.01.2013, 16:41
Albo była to podpucha Jego menadżera i chciał tym ugrać coś więcej z klubem, z którym naprawdę negocjuje.
Albo było coś na rzeczy, tylko Robak za paczkę fajek nie zgodził się grać - w sumie to może być Jego ostatni dobry kontrakt w karierze.\

Święcicki nie jest wyrocznią, ale Jacek "wodogłowie" B. też nim nie jest.
Odpowiedz cytując