domin_czyzyny napisał(a):

|
Podobno Staruch wyszedł na wolność, ciekawe co dalej będzie ... Czy "bezmiar sprawiedliwości" poniesie konsekwencje tak długiego aresztu ? Co się stało, że po tylu miesiącach sąd wypuszcza tak "groźnego przestępce" na wolność, którego musiał tak długo trzymać za kratami ?
|
wczoraj ukazał się artykuł w Newsweeku o całym śledztwie w sprawie Starucha. Jak widać, pomógł.