|
Właściwie to po ch*j oni wracają? Mogliby tam w tej Turcji zostać i załapać azyl jako weterani wojenni. To czysta formalność, cały zespół nie ma jaj, więc z tym nie powinno być problemu.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|