Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5376
Stary 29.01.2013, 15:40
Ciekawi mnie, czy oni wcześniej nie wiedzieli, że w styczniu w Polsce zazwyczaj jest zima?
Trzeba się było w ogóle na ten sparing nie umawiać.
Odpowiedz cytując