|
Nie ma co się dziwić że tak się dzieje jak zrobił się otwarty konflikt z kibicami. Zarząd nie chce rozmawiać, a owi kibice przyjęli pewną formę protestu co nie jest dobra dla klubu.
Po drugie niech nikt wreszcie nie oczekuje od zarządu że powiedzą czy są powiedzą lub jaka jest "owa"dziura bo dla dobra klubu tego zrobić nie mogą.
Prezes sam wie najlepiej jaka jest sytuacja i jakich ludzi może zatrudniać. Z jednej strony wszyscy strasznie oczekują by grali Polacy z drugiej jak jeden nawet się zgadza to już od razu wybrzydzacie... Jest 29.01 a w kadże są narazie same ubytki i zanosi się na następnie Chawez i Genkow. A wydaje mi się że w tej chwili jakiej jesteśmy na lepszych zawodników nas nie stać! Może za kilka lat Wisła się odbuduje mniemy nadzieje że będzie to szybciej. Cieszmy się że nasza liga nie jest bardziej wymagająca i wystarcza to co zostało wcześniej zbudowane.
PlacekTSW ma racje Żurawski przychodził do nas z Poznania i jest legenda a w czepiacie się Wilka czy Robaka bo grali w Koronie dajcie spokój bo to jest śmieszne.. Każdy ma swoje kariery.. Gdy by obrażał nasz klub w trakcie grania to co innego, ale w takim przypadku..
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 
|