Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62296
Stary 29.01.2013, 11:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wilk, Robak ...moze za chwile Małkowski. Do tego Korzym miał ofertę od Nas, heh. Juz wiem w jakim kierunku zadupcamy ubabrani błotem.
Rozumiem wykluczać skrajne przypadki jak Korzym czy Świerczok natomiast co takiego zrobił Wilk czy Robak poza tym, że pracował w Koronie ? Kierując się tym kryterium to nikogo nie sprowadzimy bo ten grał w Legii czy Lechu, inny w Koronie, ten nie bo z Arki kolejny za Górnikiem, następny z Polonii.
Jak ktoś ustawiał sobie przekreślona gwiazdę na fejsbokookach czy intonował antywislackie przyśpiewki to nie ma tu wstępu ale nie popadajmy w tym wszystkim w skrajność. Głowa przecież wiadomo gdzie grał i jaki ma teraz status.

W pewnym sensie podoba mi się jak włosi potrafią się szanować czyli Pazzini nie pasuje do Interu, Cassano do Milanu to się wymienili. Drużyny z tego samego miasta.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 29.01.2013 o godz. 11:21.
Odpowiedz cytując