Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
62288
29.01.2013, 09:24
Jeśli bednarz sprzeda Genkova i w jego miejsce przyjdzie Robak za darmo to uważam że nic nie stracimy... Genkov ostatnio w ogóle nic nie prezentuje, jak dla mnie to prezentuje poziom naszej gwiazdy Sikorskiego. Do tego będzie kasa na uregulowanie pozostałych zaległości. Same plusy
Jeśli chodzi o sprzedaż Chaveza to też jestem za, za niego ściągnąć z wypożyczenia młodego Nalepe
Emmanuel Sarki raczej nie będzie zawodnikiem Wisły - "
Kulawik, po obozie w Turcji, wydał o 25-letnim Nigeryjczyku pozytywną opinię, ale według naszych informacji w klubie mają spore wątpliwości, czy będzie on realnym wzmocnieniem zespołu."
Ostatnio edytowane przez marcin19876 : 29.01.2013 o godz. 09:28.
marcin19876
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin19876
Znajdź inne posty napisane przez marcin19876