Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62288
Stary 29.01.2013, 09:24
Jeśli bednarz sprzeda Genkova i w jego miejsce przyjdzie Robak za darmo to uważam że nic nie stracimy... Genkov ostatnio w ogóle nic nie prezentuje, jak dla mnie to prezentuje poziom naszej gwiazdy Sikorskiego. Do tego będzie kasa na uregulowanie pozostałych zaległości. Same plusy

Jeśli chodzi o sprzedaż Chaveza to też jestem za, za niego ściągnąć z wypożyczenia młodego Nalepe

Emmanuel Sarki raczej nie będzie zawodnikiem Wisły - "Kulawik, po obozie w Turcji, wydał o 25-letnim Nigeryjczyku pozytywną opinię, ale według naszych informacji w klubie mają spore wątpliwości, czy będzie on realnym wzmocnieniem zespołu."
Ostatnio edytowane przez marcin19876 : 29.01.2013 o godz. 09:28.
Odpowiedz cytując