Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62281
Stary 28.01.2013, 23:42
Watts napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/13578-Rob...zmawia_z_Wisla
http://www.90minut.pl/news/204/news2...-Yurdu-SK.html

No to interesujemy się Marcinem Robakiem. Jeżeli coś nie popieprzyło się w statystykach, jesienią nie zagrał ani minuty w tureckiej ekstraklasie, tylko dwa razy po godzinie gry w pucharze Turcji z jakimiś kozopasami.





To jest już koniec.....................

EDIT.Swoja droga łysy myśli.Mamy juz Sikorskiego ,Jak juz zatrudimy Robaka to moze wtedy bedziemy mieli jako klub darmowy parking pod budynkami innych klubów-wkoncu wozimy inwalidów.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.01.2013 o godz. 23:46.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując