Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
62281
28.01.2013, 23:42
Watts
napisał(a):
http://www.weszlo.com/news/13578-Rob...zmawia_z_Wisla
http://www.90minut.pl/news/204/news2...-Yurdu-SK.html
No to interesujemy się Marcinem Robakiem. Jeżeli coś nie popieprzyło się w statystykach, jesienią nie zagrał ani minuty w tureckiej ekstraklasie, tylko dwa razy po godzinie gry w pucharze Turcji z jakimiś kozopasami.
To jest już koniec.....................
EDIT.Swoja droga łysy myśli.Mamy juz Sikorskiego ,Jak juz zatrudimy Robaka to moze wtedy bedziemy mieli jako klub darmowy parking pod budynkami innych klubów-wkoncu wozimy inwalidów.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 28.01.2013 o godz. 23:46.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas