Lukasz napisał(a):

|
Sarki był u nas testowany wcześniej, o ile dobrze pamiętam w grudniu. Wtedy się nie załapał, teraz się już łapie więc chyba wiemy co bierzemy.z.
|
Ale go sprawdziliśmy w grudniu normalnie na wszystkie strony... Koleś pojawił się 6 grudnia w Krakowie a od 9 grudnia Wiślacy byli na urlopach.
Głupotą było ściąganie go w grudniu na dwudniowe testy...