AS82 napisał(a):

|
próbowali lądować w takiej mgle...
|
Zastanawiam się kiedy dotrze do Ciebie, że próbne podejście to normalna procedura pozwalająca ocenić, czy można bezpiecznie lądować. Chyba się tego momentu nie doczekam...
ps. Spec u Lisa - pilot - właśnie użył mojego ulubionego argumentu odnośnie brzozy, mianowicie: "wyobraźcie sobie panstwo co by się stało, gdybyśmy przy takiej prędkości uderzyli samochodem w drzewo"...