Watts napisał(a):

Siłą dobrych klubów zazwyczaj są napastnicy bo przecież piłka polega na strzelaniu goli .Kiedys siłą Wisła był Żurawski Frankowski, potem Brożek. Teraz zdaniem mediów sondujemy ściągniecie napastnika z tej samej półki, którą już mamy czyli sredniej nawet jak na ligowe warunki. Nie oszukujmy się Robak to nie jakiś bystry piłkarz, to nie jest wybitny technik jak Frankowski jego życie piłkarskie zależy od takiego czynnika jak dynamika i szybkość na boisku a przecież ona ma już 30 lat co równoznaczne jest z utratą tych atutów. Zatrudnienie Roboka to rzut monetą, nie wiedzą czy on się sprawdzi. Nie widzę również danie Robokawi dłuzej umowy niż rok bo na jakiej podstawie ? Czyli znowu nie jest to ktoś z kim klub nie może wiązać dłuższej perspektywy. Ajjj ten Bednarz... pomyśleć ze jeszcze nie tak dawno naskakiwał na Valckxa za krótkoterminowe kontrakty. No ale w sumie ten Robak trochę bramek nastrzelał i widać u niego pazerność na gole co powinno cechować napastnika także średnia goli strzelanych przez niego jest wyższa od naszych dwóch asów.