|
Klubowi tak zależy, że pozostał miesiąc do rozpoczęcia ligi a u nas ani wzmianki o karnetach.
Tak czy inaczej karnet można kupić choćby w dniu pierwszego meczu, czy też zapewne przez neta, więc nie widzę powodu, aby się tym ekscytować dopóki nie będzie konkretnych deklaracji odpowiednich osób.
|