Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62271
Stary 28.01.2013, 16:23
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Piszecie o tym Jovanicu tak, jakby coś się ostatnio zmieniło? Coś mnie ominęło? Wygrał sprawę? Dostał kasę za cały kontrakt? Czy po prostu robicie jazdę, bo tak?

Nic się nie zmieniło - media piszą o tym samym w kółko:

Cytat:
To może być cios, po którym Wisła szybko się nie podniesie. Krakowski klub kłóci się o pieniądze z Milanem Jovaniciem (28 l.). Jeśli racja będzie po stronie serbskiego bramkarza, Biała Gwiazda będzie musiała wypłacić mu 2,5 miliona złotych
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując