kha1 napisał(a):

|
Piszecie o tym Jovanicu tak, jakby coś się ostatnio zmieniło? Coś mnie ominęło? Wygrał sprawę? Dostał kasę za cały kontrakt? Czy po prostu robicie jazdę, bo tak?
|
Nic się nie zmieniło - media piszą o tym samym w kółko:
Cytat:
|
To może być cios, po którym Wisła szybko się nie podniesie. Krakowski klub kłóci się o pieniądze z Milanem Jovaniciem (28 l.). Jeśli racja będzie po stronie serbskiego bramkarza, Biała Gwiazda będzie musiała wypłacić mu 2,5 miliona złotych
|