Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22722
Stary 28.01.2013, 15:09
Jose napisał(a):Wyświetl post
http://kkslech.com/2013/01/27/histor...a-w-2006-roku/

Zawsze znajdą wytłumaczenie. Pominęli jednak 2 istotne kwestie

1. Kiedy chodziło o sprawę korupcji zawsze uparcie Lech Poznań twierdzi, że jest Amicą Wronki i nie może odpowiadać za czyny Lecha a jedynie za Amici.
2. W europejskich pucharach był brany pod uwagę współczynnik Amici a nie Lecha. Nawet była śmieszna sytuacja, że dali na stronie UEFY herb Amici przy nazwie Lech Poznań.

Te powyższe 2 zdania wykluczają fakt co piszą tam co niektórzy, że to tak jakby Rutkowski zostawił swój 1 klub i kupił nowy. Skoro tak to dlaczego do jasnej ciasnej skoro chcieli być kontynuatorem Lecha wystąpili o licencję Amici a nie jako Lech. No dlaczego
Co oni .......a na tej stronie to szok. Jezyk jak z gimbazy, zdania skladane po japonsku. Fuzja byla tak "niezwykla" ze o.......ili wszystko co sie dalo, na druzyne Amica Wronki nakleili nowe logo i udaja ze sa z poznania.

To tak jak z niezwykla zamiana malucha w mercedesa. Bierzesz malucha, kupujesz gwiazde, jebut na maske i od dzis mowisz dzieciom z gimnazjum ze to mercedes.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując