Wyświetl pojedynczy post
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 28.01.2013, 14:29
Dajcie znać do w końcu jaki jest efekt rozmów jeśli takowe się odbywają bo powoli karnety ruszą i ludzie będą zdezorientowani.
Ustawa która zmieni się w sprawie rac raczej tak szybko nie przejdzie przez sejm.
Sprawa sektorówek także odpada bo będą dalej nielegalne.
Klub podjął się zmian w zarządzie o jakie prosliliśmy(Jacka B jeszcze długo nie wywalą - niestety)
Demontaż szklanych przegród i polepszenia cateringu to jest już indywidulana sprawa klubu - z tym można poczekać na pierwszy mecz z Jaga
Może ktoś podjemie się z nas lepszego cateringu niż podczas jesieni
Akademia piłkarska jeśli ruszy to w połowie roku pewnie
Ingerencja policji zawsze była i będzie tylko tych konfidentów i tajniaków trzeba wyrzucić z trybun - sami musimy patrzeć kto stoi koło nas i wykurzać takie mendy

RUSZMY SIE POWOLI Z POLITYKĄ INFORMACYJNĄ BO TAKIEGO PUSTEGO STADIONU NIKT PRZECIEŻ NIE CHCE - NAWET NAJZAGORZALSI
Ostatnio edytowane przez donecki : 28.01.2013 o godz. 14:33.
Odpowiedz cytując