wolfy napisał(a):

To bardzo proste. Pod warunkiem, że się utrzymamy.
EDIT:
Ale raczej się utrzymamy. Nie ma wała żeby PBB albo GKS odrobiły stratę.
|
Tak właśnie myślę... szczerze mówiąc liczę nawet na udany atak na 10 może nawet 8 miejsce

Ale w kontekście kolejnego sezonu manna z Myślenic będzie konieczna.