Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5361
Stary 28.01.2013, 10:05
szprotson napisał(a):Wyświetl post
czy w/w komentatorzy (nie eksperci ..) powiedzieli w trakcie transmisji ze dany piłkarzy wybrał zły zawód i tak samo jak on nie powinien grać w piłkę. Który z w/w sobie na coś takiego pozwolił ?

meritum naszego sporu z wolfym był jednak twoj post kolego, w którym dopuściłeś sie nadużycia i wymyśliłeś sobie ze Sikorski z 10cm nie trafił w bramkę. Różnica była jednak większa więc na trzymaj sie faktów.
Ależ oczywiście że się zdarza i to dość często, że w/w nie pozostawiają suchej nitki na słabym kopaczu. Nie tylko Platini czy Messi potrafią dojść do wniosku że dany piłkarz po prostu pomylił zawód i radził bym traktować to jako dobrą radę... nic osobistego.

A jeśli chodzi o tą twoją krucjatę, to nie ma ona najmniejszego sensu. Bo co to za różnica czy były 10cm , 30 cm czy 0,5m ? Gość nie potrafił trafić w prostokąt o wymiarach 7,32 x 2,44 m i na dodatekek strzelił niemal po przekątnej...

Twoje argumenty typu

Cytat:
jak ....a nie ważne?
czy bramkarz ma 120 cm czy 200 to też nie ważne? W końcu to tylko 80 centymetrów różnicy. TYLKO.
są delikatnie mówiąc idiotycznie i nie mają nic wspólnego z tym co zrobił Danielek.
I dlatego w świetle tego co powyżej napisałeś (nazywając mnie kłamcą) mogę z szczerym przekonaniem nazwać ciebię kłamcą. Tak, jesteś kłamcą, bo reperowanie Daniela i nazywanie go piłkarzem jest najzwyklejszym kłamstwem... idąc linią twojej argumentacji.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.01.2013 o godz. 10:18.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując