Wojtas napisał(a):

Alez słodkie pierdzienie na oficjalnej z powodu wspanialych przygotowan do rundy.
Coz to za team ,Kulawik spiewa piesni pochwalne ,no coz trzeba bronic 14 miejsca w lidze.
Napiszcie jeszcze kiedy wracacie to was kwiatami powitam.
|
Takie wywiady są co pół roku. Wystarczy przewertować archiwum strony i znajdzie się podobne peany. Co pół roku wykonują świetną pracę i są fantastycznie przygotowani.
Jakby ten mecz przegrali, to Kulawik powiedziałby, że to sa tylko sparingi i wynik jest nie ważny, a skoro wygrali - wszystko idzie w dobrym kierunku.
Ekscytowanie się tym, że Sikorski zdobył bramkę w meczu sparingowym po ponad 3 miesiącach od ostatniego gola brzmi śmiesznie.

W skrócie pokazane są kolejne dwie sytuacje, gdzie zachował się już jak klasyczny Daniel.