Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5360
Stary 28.01.2013, 09:03
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Alez słodkie pierdzienie na oficjalnej z powodu wspanialych przygotowan do rundy.
Coz to za team ,Kulawik spiewa piesni pochwalne ,no coz trzeba bronic 14 miejsca w lidze.

Napiszcie jeszcze kiedy wracacie to was kwiatami powitam.
Takie wywiady są co pół roku. Wystarczy przewertować archiwum strony i znajdzie się podobne peany. Co pół roku wykonują świetną pracę i są fantastycznie przygotowani.

Jakby ten mecz przegrali, to Kulawik powiedziałby, że to sa tylko sparingi i wynik jest nie ważny, a skoro wygrali - wszystko idzie w dobrym kierunku.

Ekscytowanie się tym, że Sikorski zdobył bramkę w meczu sparingowym po ponad 3 miesiącach od ostatniego gola brzmi śmiesznie. W skrócie pokazane są kolejne dwie sytuacje, gdzie zachował się już jak klasyczny Daniel.
Odpowiedz cytując