szprotson napisał(a):

|
smiesznie po prostu wygląda komentowanie tego jak chłop kopie w piłke, przez innego chłopa który ledwo wie jak piłka wygląda, nie mówiąc o kopaniu.
|
szprotson napisał(a):

...
I dlatego śmiesznie wyglada wygłaszania teorii, docinki i ocena umiejętności przez kogoś kto w życiu piłki nie kopnął. Tak samo napewno uważas ze zawód Górnika to zawód jak zawód.
|
Co za stek bzdur kolego!
Jeśli był byś łaskaw, przybliżyć nam kariery piłkarskie takich zawodników jak : Rudzki, Stanowski, Zarzeczny, Iwanow, Borek, Kołtoń, Twarowski, Smokowski to byłbym niezmiernie wdzięczny.
Bardzo by to nam wszystkim pomogło zrozumieć, dlaczego tylko ktoś, kto ma za sobą karierę piłkarską, może dopuszczać się komentowania i oceny umiejętności piłkarskich?
Wiem, wiem, brzmi śmiesznie . Jednak z twoich głupich postów to właśnie można wywnioskować.
Ps.
W tak powszechnej dyscyplinie jaką jest piłka nożna, nie trzeba być ekspertem by stwierdzić, że Sikorski jest po prostu słaby.