Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5358
Stary 28.01.2013, 01:54
szprotson napisał(a):Wyświetl post
smiesznie po prostu wygląda komentowanie tego jak chłop kopie w piłke, przez innego chłopa który ledwo wie jak piłka wygląda, nie mówiąc o kopaniu.
szprotson napisał(a):Wyświetl post
...
I dlatego śmiesznie wyglada wygłaszania teorii, docinki i ocena umiejętności przez kogoś kto w życiu piłki nie kopnął. Tak samo napewno uważas ze zawód Górnika to zawód jak zawód.
Co za stek bzdur kolego!

Jeśli był byś łaskaw, przybliżyć nam kariery piłkarskie takich zawodników jak : Rudzki, Stanowski, Zarzeczny, Iwanow, Borek, Kołtoń, Twarowski, Smokowski to byłbym niezmiernie wdzięczny.
Bardzo by to nam wszystkim pomogło zrozumieć, dlaczego tylko ktoś, kto ma za sobą karierę piłkarską, może dopuszczać się komentowania i oceny umiejętności piłkarskich?

Wiem, wiem, brzmi śmiesznie . Jednak z twoich głupich postów to właśnie można wywnioskować.

Ps.
W tak powszechnej dyscyplinie jaką jest piłka nożna, nie trzeba być ekspertem by stwierdzić, że Sikorski jest po prostu słaby.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 28.01.2013 o godz. 02:38.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując