Wyświetl pojedynczy post
DEBO
Member
 
 
Od: 10.2012
Skąd: Kraków Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 28.01.2013, 00:37
to jeszcze nie ten link głupio się czyta po 9 latach że Bayern Leverkusen był uważany za przeciętniaka a Real za słabeusza do ogrania przez Wisłę
Wielu ludzi ma marzenia i ja też należe do nich
Chociaż różnią się od innych to ich zawsze będę bronił
Bo są tylko moje i to ja jestem ich autorem
Kreatorem wszystkich marzeń, które są tylko moje
Zawsze będą, to wiem na pewno, że nie zniknął
Że te myśli nigdy nie zamilknął
Będą żywe w nas, będą lśnić przez cały czas
Odpowiedz cytując