|
Junior Member
Offline
|
#2435

28.01.2013, 00:16
|
DEBO napisał(a): 
a macie może jakieś linki do wywiadów z Panem Cupiałem ? jak już wspomnieliśmy wcześniej wiemy że nie pcha się przed kamery, ale może chociaż jakieś wywiady w "formie pisanej". Chciałoby się wiedzieć coś o tym człowieku i myślę że nie tylko ja jestem ciekaw jaki On jest. Tutaj bez żadnych kontekstów proszę. To po prostu czysta ciekawość
|
stary ale jest - http://wislakrakow.com/www/showartic...articleid=6535 
|
|