Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5357
Stary 27.01.2013, 23:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post

EDIT:
Ale raczej się utrzymamy. Nie ma wała żeby PBB albo GKS odrobiły stratę.


Maja szczescie łyse Bednarze ze Podbeskidzie i GKS same juz ugruntowały sobie spadek ,bo tak gdyby ta liczba punktow byla podobna to Kulawik nie spał by dniami i nocami obawiajac sie najgorszego.

I tak destrukcyjna dzałalnosć łysego człowieka ujdzie na razie na sucho ,ale byc moze przeciagnie sie - to tylko o rok.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując