wolfy napisał(a):

EDIT:
Ale raczej się utrzymamy. Nie ma wała żeby PBB albo GKS odrobiły stratę.
|
Maja szczescie łyse Bednarze ze Podbeskidzie i GKS same juz ugruntowały sobie spadek ,bo tak gdyby ta liczba punktow byla podobna to Kulawik nie spał by dniami i nocami obawiajac sie najgorszego.
I tak destrukcyjna dzałalnosć łysego człowieka ujdzie na razie na sucho ,ale byc moze przeciagnie sie - to tylko o rok.