Apraho, wrócę na chwilę do tego co pisałem w szansach i zagrożeniach, a dotyczyło wojny na medialnej "prawicy". Po tym tygodniu naprawdę dalej uważasz, że tak jest?
Nie pisałem o tym, żeby tylko sobie tam napisać, że coś może być, ale faktycznie było ku temu sporo przesłanek, zarówno dla ogółu, jak i dla osób z towarzystwa insiderów. Jak wrócę na stałe do kraju to postaram się dowiedzieć jakiś szczegółów.