szprotson napisał(a):

|
smiesznie po prostu wygląda komentowanie tego jak chłop kopie w piłke, przez innego chłopa który ledwo wie jak piłka wygląda, nie mówiąc o kopaniu.
|
Według Ciebie.
Tyle, że tak wygląda świat dorosłych, co starałem ci się przekazać: oceniają Cię po efektach.
Nie wywołasz u mnie empatii wobec słabego piłkarza. Nie moja wina, że wybrał zawód którego nie umie wykonywać.
Nie przekonasz mnie też, że Sikorski nie jest słabym piłkarzem.
Nie wiem co próbujesz osiągnąć co samo w sobie świadczy o tym, że kiepsko Ci idzie. Radzę odpuścić.