Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5343
Stary 27.01.2013, 19:46
szprotson napisał(a):Wyświetl post
smiesznie po prostu wygląda komentowanie tego jak chłop kopie w piłke, przez innego chłopa który ledwo wie jak piłka wygląda, nie mówiąc o kopaniu.
Według Ciebie.

Tyle, że tak wygląda świat dorosłych, co starałem ci się przekazać: oceniają Cię po efektach.
Nie wywołasz u mnie empatii wobec słabego piłkarza. Nie moja wina, że wybrał zawód którego nie umie wykonywać.
Nie przekonasz mnie też, że Sikorski nie jest słabym piłkarzem.

Nie wiem co próbujesz osiągnąć co samo w sobie świadczy o tym, że kiepsko Ci idzie. Radzę odpuścić.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.01.2013 o godz. 19:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując