Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5341
Stary 27.01.2013, 19:25
HEDu napisał(a):Wyświetl post
Brozek też marnował, aż sie pięści zaciskały. Franek też. Biegnie pół boiska sam na sam i nie trafia tylko się wywraca. W Polonii to on zagrał ile meczów, żeby go oceniać? W podstawie, 90 minut? Sama ławka i nawet sie nie wkomponował w druzyne. Jeden kiks - widziałem takie też u Ronaldo, a co. Może nie z 10 centymetrów, ale z pola karnego. A Brożek zmarnował 5 bramek, a poznei j2 strzelił, bo mielismy tyle sytuacji i kazdy zapominał.
Każdy napastnik marnuje sytuacje. Liczy się, ile wykorzysta.

Proponuję zakończyć temat, bo (również z mojej winy) zaczęła się wojna między obrońcami uciśnionych a szydercami.
Sepp Herberger napisał(a):
Piłka jest okrągła, mecz trwa 90 minut, cała reszta to tylko teoria.
A wiele wskazuje na to, że Daniel będzie jeszcze miał okazje się wykazać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.01.2013 o godz. 19:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując