szprotson napisał(a):

|
p.s. chyba moge napisac "nie jestem zawodowym programistą z tych samych powodów dla których nie powinien nim być wolfy.Nie umiem pisać programów"
|
Doprawdy? A widziałeś efekty mojej pracy żeby móc to ocenić?
Więc może nie próbuj porównywać...
Na resztę szkoda czasu.
Dla Ciebie Sikorski to fachowiec ściągnięty przez fachowca Bednarza, trenowany przez fachowca Kulawika i tylko fachowiec może ocenić genialną myśl kryjącą się za tym wszystkim. A ja - jak wspomniałem - fachowcem nie jestem.
P.S. A tak całkiem na serio - kiedyś mi zaświtało, że być może dobrym pomysłem na zutylizowanie Daniela byłoby przesunięcie go na defensywnego pomocnika.