Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5338
Stary 27.01.2013, 18:41
szprotson napisał(a):Wyświetl post
p.s. chyba moge napisac "nie jestem zawodowym programistą z tych samych powodów dla których nie powinien nim być wolfy.Nie umiem pisać programów"
Doprawdy? A widziałeś efekty mojej pracy żeby móc to ocenić?
Więc może nie próbuj porównywać...

Na resztę szkoda czasu.

Dla Ciebie Sikorski to fachowiec ściągnięty przez fachowca Bednarza, trenowany przez fachowca Kulawika i tylko fachowiec może ocenić genialną myśl kryjącą się za tym wszystkim. A ja - jak wspomniałem - fachowcem nie jestem.

P.S. A tak całkiem na serio - kiedyś mi zaświtało, że być może dobrym pomysłem na zutylizowanie Daniela byłoby przesunięcie go na defensywnego pomocnika.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.01.2013 o godz. 18:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując